Myynti

Lauri Rankonen

040 139 5729
lauri.rankonen@raumanvaraosahalli.fi

Lauri on myynnin monitoimimies. Vahvuutena mm. Saabbien varaosat.

Harry Fagerlund

040 139 5722
harry.fagerlund@raumanvaraosahalli.fi

Takuu- ja palautusasiat sekä korjaamojen tukkumyynti kuuluvat ensisijaisesti Harryn toimenkuvaan.

Tiina Lehti

044 7709009
tiina.lehti@vkjtrading.fi

Tiina on eläintarvikkeiden, maatalouden ja vaatepuolen rautainen ammattilainen.  

Patrik Paattio

Korjaamomyynti

0401395727
patrik.paattio@raumanvaraosahalli.fi

Varasto

Jani Koskinen

044 781 6047
jani.koskinen@raumanvaraosahalli.fi

Kuljetuspalvelut sekä varastotyöt kuuluvat Janin toimenkuvaan.

Johto

Veli-Matti Känä

HALLITUKSEN PJ


veli-matti.kana@raumanvaraosahalli.fi

Vesa Heikku

TOIMITUSJOHTAJA

050 431 3403
vesa.heikku@raumanvaraosahalli.fi

Vesa on toimitusjohtaja ja yritysmyynnin päälikkö.

Asiakkaammekin tykkäävät meistä

Hyvä asiakaspalvelu ja luotettavia tavaroita.

Paras asiantuntemus ja toimitusvarmuus.

Ehdottomasti Rauman paras varaosaliike.
Henkilökunta on mukavaa ja aina saa hyvän mielen palvelusta.

Henkilökunnalla piisaa palvelualttiutta ja viitseliäisyyttä!!