Myynti

Markku Valtonen

VARAOSIEN TUKKUMYYNTI

040 139 5726
markku.valtonen@raumanvaraosahalli.fi

Harry Fagerlund

040 139 5722
harry.fagerlund@raumanvaraosahalli.fi

Takuu- ja palautusasiat sekä korjaamojen tukkumyynti kuuluvat ensisijaisesti Harryn toimenkuvaan.

Tapio Seikkula

YRITYSMYYNTI

0400 122 079
tapio.seikkula@raumanvaraosahalli.fi

Tapion vastuulla on tukkumyynti yrityksille mm. teollisuuteen, rakentamiseen ja kunnossapitoon.

Varasto

Antti Fagerlund

050 374 1922
antti.fagerlund@raumanvaraosahalli.fi

Antti toimii ostomiehenä sekä hoitaa varastoa ja myymälää.

Samu Komulainen

044 781 6047
samu.komulainen@raumanvaraosahalli.fi

Kuljetuspalvelut sekä varastotyöt kuuluvat Samun toimenkuvaan.

Mikko Kautonen


Johto

Veli-Matti Känä

TOIMITUSJOHTAJA

044 755 2226
veli-matti.kana@raumanvaraosahalli.fi

Vesa Heikku

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

050 431 3403
vesa.heikku@raumanvaraosahalli.fi

Esa Narmala

HALLITUKSEN PUHEENJOHTAJA

040 764 6648
esa.narmala@raumanvaraosahalli.fi

Asiakkaammekin tykkäävät meistä

Hyvä asiakaspalvelu ja luotettavia tavaroita.

Paras asiantuntemus ja toimitusvarmuus.

Ehdottomasti Rauman paras varaosaliike.
Henkilökunta on mukavaa ja aina saa hyvän mielen palvelusta.

Henkilökunnalla piisaa palvelualttiutta ja viitseliäisyyttä!!